(+99879) 224-01-21 Maktab ma`muriyati
» » » 2012-2013 o`quv yilida erishilgan yutuqlar

2012-2013 o`quv yilida erishilgan yutuqlar

  • 5-12-2013, 03:58
  • rustam
  •  
  • 3139
  •  
  •  

Shaharda

Viloyatda

Respublikada

Maktab jamoasi shahar miqyosida o`tkazilgan  “Ekofestival”da I o`rinni egalladi.(iyun)

 “Salomatlik burchagi” ko`rik tanlovining viloyat bosqichida  maktab jamoasi I o`rinni qo`lga kiritib, Respublika bosqichida ishtirok etish uchun yo`llanmani qo`lga kiritdi.(aprel)

“Prezident asarlarini o`rganamiz” ko`rik tanlovining Respublika bosqichida 9-“T” sinf o`quvchisi Jalolova Go`zal faxrli III o`rinni egalladi.

“Umid nihollari” sport musobaqalarida futbol turi bo`yicha  maktab jamoasi I o`rinni egalladi.

Maktab jamoasi viloyat miqyosida o`tkazilgan “Tasviriy san`at haftaligi”da I o`rinni egalladi.

Dog`istonda erkin kurash bo`yicha bo`lib o`tgan musobaqada 6-“M” sinf o`quvchisi Ibragimov Jonibek III o`rinni egalladi.

Maktab jamoasi “Kamalak bilimdonlari” tanlovida II o`rinni egalladi.

Rahmatullayev Shaxzod viloyat miqyosida o`tkazilgan  Kiokushenkay  sport musobaqasida I o`rinni egalladi.

2011-yil noyabr oyida Dog`istonda erkin kurash bo`yicha bo`lib o`tgan musobaqada 6-“M” sinf o`quvchisi Olimov Muhammad I o`rinni egalladi.

“Ajdodlar merosi” tanlovida II o`rinni egalladi.

Amonov Jahongir viloyat miqyosida o`tkazilgan  Kikboks  musobaqasida I o`rinni egalladi.

9-sinf o`quvchisi Bahronov Sardor yunon rum kurashi bo`yicha Respublika miqyosida o`tkazilgan musobaqada I o`rinni egalladi.

Maktab jamoasi  “O`zbegim og`lonlari” tanlovida I o`rinni egalladi.

Amonov Otabek viloyat miqyosida o`tkazilgan  kurash  musobaqasida I o`rinni egalladi.

Kenjayev Murod Jeet Kunedo bo`yicha Respublika miqyosida o`tkazilgan musobaqada I o`rinni egalladi.

“Zulfiyaxonim qizlari” tanlovida 9-sinf o`quvchisi   Bozorova  Sabina I o`rinni egalladi.

Bahronov O`ktam viloyat miqyosida o`tkazilgan  erkin kurash  musobaqasida I o`rinni egalladi.

Hamidov Jahongir  yunon rum kurashi bo`yicha Respublika miqyosida o`tkazilgan musobaqada  II o`rinni egalladi.

Maktab jamoasi  “Sanpost” tanlovida I o`rinni egalladi.

Ataqulov Shohrih viloyat miqyosida o`tkazilgan  futbol  musobaqasida jamoasi bilan I o`rinni egalladi.

9-sinf o`quvchisi Jabborov Jahongir  yunon rum kurashi bo`yicha Respublika miqyosida o`tkazilgan musobaqada III o`rinni egalladi.

“Yosh kitobxonlar” ko`rik tanlovida 8-“I” sinf o`quvchisi Muhammadiyev Feruz III o`rinni egalladi.

Barnoyev Shohruh viloyat miqyosida o`tkazilgan  erkin kurash  musobaqasida o`z vazni doirasida I o`rinni egalladi.

6-sinf o`quvchisi Otamurodova Dilnavoz badiiy gimnastika bo`yicha Respublika miqyosida o`tkazilgan musobaqada III o`rinni egalladi.

Mahmudova Dilora taekvando bo`yicha Respublika miqyosida o`tkazilgan musobaqada I o`rinni egalladi.

Mahmudova Dilora taekvando bo`yicha Respublika miqyosida o`tkazilgan musobaqada I o`rinni egalladi.

Mahmudova Dilora taekvando bo`yicha Respublika miqyosida o`tkazilgan musobaqada III o`rinni egalladi.

“Mening oilam” mavzusida o`tkazilgan rasmlar va fotosuratlar ko`rik tanlovda  I-o`rin sohiblari 5-6sinf o`quvchilari 

Axmedov Temurmalik erkin kurash  musobaqasida o`z vazni doirasida I o`rinni egalladi.

Ataqulov Sardor “Qo`l jangi” sport turidan I o`rin sohibi

“Mahallam tarixini o`rganaman”. insholar ko`rik tanlovida  I-o`rin sohibi 9-H sinf o`quvchisi  Norova Dilnoza

“Mening oilam” mavzusida o`tkazilgan rasmlar va fotosuratlar ko`rik tanlovda  5-6-sinf o`quvchilari  I-o`rin sohiblari

Qayumov Shaxzod   DZYUDO Sport turi bo`yicha I o`rin sohibi

“Orasta qizlar ”ko`rik tanlovida  I-o`rin sohiblari maktab jamoasi

“Mahallam tarixini o`rganaman”. insholar ko`rik tanlovida  9-H sinf o`quvchisi  Norova Dilnoza I-o`rin sohibi

Ochilov Farhod “Sport gimnastikasi ”bo`yicha  I-o`rin sohibi

Ataqulov Sardor “Qo`l jangi” sport turidan I o`rin sohibi

“Orasta qizlar ”ko`rik tanlovida  I-o`rin sohiblari maktab jamoasi (9-M sinf o`quvchilari)

Rayimov Jahongir“Sport gimnastikasi ”bo`yicha  I-o`rin sohibi

Beknazarova Samina Badiy gimnastika sport turi bo`yicha I –o`rin sohibi

Ataqulov Sardor “Qo`l jangi” sport turidan I o`rin sohibi

Olimov Muhammad Turkiyada o`tkazilgan “Kurash”musobaqasi bo`yicha  III-o`rin sohibi

Inoyatov Shaxboz  Belbog`li kurash sport turi bo`yicha I-o`rin sovrindori

Inoyatov Shaxboz  Belbog`li kurash sport turi bo`yicha III-o`rin sovrindori

Ibragimov Jonibek Turkiyada  o`tkazilgan “Kurash”musobaqasi bo`yicha  II-o`rin sohibi

Qayumov Shaxzod   DZUDO Sport turi bo`yicha I o`rin sohibi

Qayumov Shaxzod   DZYUDO Sport turi bo`yicha I o`rin sohibi

Kenjayev Murod  9-A sinf o`quvchisi Qo`l jangi Sport musobaqasi I-o`rin sohibi

Ochilov Farhod “Sport gimnastikasi ”bo`yicha  I-o`rin sohibi

Ochilov Farhod “Sport gimnastikasi ”bo`yicha  I-o`rin sohibi

Sulaymonov Sohib 9-A sinf o`quvchisi “Qo`l jangi “Sport musobaqasi I-o`rin sohibi

Rayimov Jahongir“Sport gimnastikasi ”bo`yicha  I-o`rin sohibi

Rayimov Jahongir“Sport gimnastikasi ”bo`yicha  I-o`rin sohibi

Sharipova Mohina 6-T sinf o`quvchisi Yangi avlod ko`rik tanlovi sovrindori

Olimov Muhammad  7-M sinf o`quvchisi “Kurash”musobaqasi bo`yicha  I-o`rin sohibi

Olimov Muhammad  “Kurash”musobaqasi bo`yicha  I-o`rin sohibi

Barnoxonov O`ktam 8-B sinf o`quvchisi Kurash musobaqasi bo`yicha III-o`rin sohibi

Ibragimov Jonibek 7-M sinf o`quvchisi “Kurash”musobaqasi bo`yicha  I-o`rin sohibi

Ibragimov Jonibek “Kurash”musobaqasi bo`yicha  I-o`rin sohibi

Xudoyberdiyev Dilshod 8-B sinf o`quvchisi Milliy kurash bo`yicha  3-o`rin sovrindori

Umrzoqova Aziza 8-A sinf o`quvchisi

Umrzoqova Aziza 8-A sinf o`quvchisi Shaxmat musobaqasi bo`yicha  II-o`rin sohibi

Ismatova Sitora 7-I  sinf o`quvchisi Yangi avlod festivalida laureat

Ravshanov Avaz 5-M sinf o`quvchisi Shaxmat musobaqasi bo`yicha I-o`rin sohibi

Ravshanov Avaz 5-M sinf o`quvchisi Shaxmat musobaqasi bo`yicha  III-o`rin sohibi

“Orasta qizlar ’ko`rik-tanlovida 9-M sinf o`quvchilari G`aniyeva Nigora va Yo`ldosheva E`zozalar “Yosh targ`ibotchi” nominatsiyasi bilan taqdirlandi

Raxmatullayev Shaxzod 5-H sinf o`quvchisi” Karate” sport musobaqasi bo`yicha I –o`rin sohibi

Muhiddinova Sitora 6-H sinf o`quvchisi Badiy gimnastika Sport musobaqasi bo`yicha I-o`rin sohibasi

2-“B” sinf o`quvchisi Botirova Kamila “Badiiy gimnastika “ bo`yicha o`tkazilgan musobaqada 1- o`rin sovrindori

To`lqinova Mohinur 2-D  sinf o`quvchisi

“Badiiy gimnastika  “ Sport musobaqasi bo`yicha I-o`rin sohibasi

Raxmatullayev Shaxzod 5-H sinf o`quvchisi” Karate” sport musobaqasi bo`yicha I –o`rin sohibi

Ochilov Farhod “Sport gimnastikasi ”bo`yicha Qoraqalpog`iston Respublikasida o`tkazilgan musobaqada  I-o`rin sohibi

Shukurov Temur 1-D sinf o`quvchisi Shaxmat sport musobaqasi bo`yicha 1-o`rin sohibi

To`lqinova Mohinur 2-D  sinf o`quvchisi “Badiiy gimnastika  “ Sport musobaqasi bo`yicha I-o`rin sohibiasi

8-G sinf o`quvchisi Boboqulov Feruz “Basketboll ” sport turi bo`yicha  1-o`rin sovrindori

Sharipova Mohina 6-T sinf o`quvchisi Yangi avlod ko`rik tanlovi ishtirokchisi

Shukurov Temur 1-D sinf o`quvchisi Shaxmat sport musobaqasi bo`yicha 1-o`rin sohibi

Sport gimnastikasi bo`yicha 4-B sinf o`quvchisi Raimov Jahongir  1-o`rin sovrindori

Kamolov Otabek 9-H sinf o`quvchisi Qo`l jangi sport musobaqasi bo`yicha I-o`rin sohibi

Kenjayev Murod  9-A sinf o`quvchisi Qo`l jangi Sport musobaqasi I-o`rin sohibi

6-“T sinf o`quvchisi Nasriddinova  Nilufar ingliz tili fani bo`yicha insholar yozish ko`rik- tanlovida 1- o`rin

“Yuksak ma`naviyat yengilmas kuch” asari ko`rik- tanlovida maktab jamoasi 1- o`rin sovrindori

Sulaymonov Sohib 9-A sinf o`quvchisi “Qo`l jangi” Sport musobaqasi I-o`rin sohibi

“Kamalak bilimdonlari” ko`rik-tanlovida maktab jamosasi “Eng zukko” nominatsiyasi bilan taqdirlandi.  

8-9 sinf o`quvchilari o`rtasida o`tkazilgan “Sanpost” ko`rik –tanlovida maktab jamoasi 1- o`rin sovrindori

Hamroyev Dilshod 9-A sinf o`quvchisi Cholg`u asboblari festivali ishtirokchisi I-o`rin sohibi

 

“Qadriyatlar beshigisan aziz mahallam” mavzusidagi insholar tanlovida 9-H sinf o`quvchisi Norova Dilnoza 1- o`rin sovrindori

Hamdamova Umida  3-G  sinf o`quvchisi Badiiy gimnastika  Sport musobaqasi bo`yicha I-o`rin sohibasi

 

5-T sinf o`quvchisi Rahmonqulova Farangiz  “Shaxmat” bo`yicha 1-o`rin sohibasi

Sharipova Mohina 6-T sinf o`quvchisi Yangi avlod ko`rik tanlovi ishtirokchisi

 

“Eng yaxshi kitobxon” ko`rik-tanlovida 9-I sinf o`quvchisi Eshonqulova Gulshan 2- o`rin sovrindori

Kamolov Otabek 9-H sinf o`quvchisi Qo`l jangi sport musobaqasi bo`yicha I-o`rin sohibi

 

“Ajdodlar merosi” ko`rik-tanlovida maktab jamoasi 2-o`rin

Majinova Zarina  8-B sinf o`quvchisi Karate sport musobaqasi bo`yicha I-o`rin sohibasi

 

8-G sinf o`quvchisi Xidirov Shaxzod Erkin kurash bo`yicha 2-o`rin sovrindori

Fozilov Shaxboz  8-B sinf o`quvchisi Milliy cholg`u  festivalida I-o`rin sohibi

 

Bahtiyorov Sohibjon 8-G sinf o`quvchisi erkin kurash bo`yicha 3-o`rin sovrindori

8-T sinf o`quvchisi Murodov Sherzod “Qo`l jangi “Sport musobaqasi I-o`rin sohibi

 

8-B sinf o`quvchisi Jabborov Javohor erkin kurash bo`yicha 3-o`rin sovrindori

Nishonova Maftuna 2-G sinf o`quvchisi Badiiy gimnastika sport turi bo`yicha 1- o`rin sovrindori

 

 

 Abdurasulova Sabina  2-G sinf o`quvchisi Badiiy gimnastika sport turi bo`yicha 1- o`rin sovrindori

 

 

8-B sinf o`quvchisi “Karate” sport turi bo`yicha Umrzoqova Dilso`z 1- o`rin sovrindori

 

 

8-B sinf o`quvchisi “Karate” sport turi bo`yicha Majidova Zarina 1- o`rin sovrindori

 

 

9-A sinf o`quvchisi Bahodirov Shaxzod “KIYO KUSHIN KAY” sport turi bo`yicha 1- o`rin sovrindori

 

Maqolada xatoni uchratgan bo'lsangiz, unda xato matnni belgilab, CTRL + ENTER klavishasini bosing.



Ma`lumot
Mehmon guruhida bo`lgan Foydalanuvchilar ushbu maqolaga sharh qoldira olishmaydi.

OBUNA

Veb-sayt yangiliklariga obuna bo`lish


Veb-sayt ma`lumotlaridan foydalanilganda, 11-MAKTAB.UZ manbaa sifatida ko`rsatilishi shart!
Matnni ovozli eshitish uchun kerakli jumlani belgilab, bir necha soniya kuting.
"SENSORIKA"

MAXSUS IMKONIYATLAR

Ko`rinish

A
A
A

Shrift o`lchami

0% ga kattalashtirish